Plastická chirurgia alebo alternatívne spôsoby?

Plastická chirurgia alebo alternatívne spôsoby?

Určite ste si všimli, že stále viac a viac žien má záujem o rôzne plastické a kozmetické operácie. K najžiadanejším operačným zákrokom patrí odsávanie tuku, zväčšenie pŕs, face lift a operácie nosa. Nájdu sa aj takí, ktorí si myslia, že fyzická krása by sa mala rozvíjať iba prirodzenou cestou. Dávajú na rady o ktorých počuli, alebo sa dočítali v časopisoch a článkoch na rôznych webových stránkach, ako napríklad, že niektoré z alternatívnych spôsobov, ako zlepšiť prsia, sú rôzne cvičenia, tabletky alebo krémy, čo nás vedie k otázke: Sú vôbec takéto metódy účinné? Keby naozaj boli, tak by sa asi nevyvinula plastická chirurgia, ktorá ženám stokrát vráti investovaný čas a peniaze a pomôže im znova sa cítiť krásne vo svojom tele.

V dnešnom svete, kde sa všetko veľmi rýchlo mení a kde nám trendy diktujú čo máme jesť, čo si máme obliekať ako máme byť krásnou nie je času nazvyš lebo čas je náš nepriateľ. Nepriateľ mladosti a krásy. Trh je presýtený rôznymi produktmi, ktoré sľubujú rôzne zázraky, od omladenia pokožky, cez vyhladenie vrások a to len napr. Za sedem dní… Z toho vyplýva, že ľudia hľadajú riešenia, za čo najkratšiu dobu. Zatiaľ, čo jedni stále uvažujú nad alternatívnymi metódami, je stále viac a viac ľudí, ktorí využívajú výdobytky modernej medicíny, ku ktorej neodbytne patrí aj plastická chirurgia. Hoci plastická chirurgia nie je najlacnejšou, využíva ju čím ďalej tým viac mužov a žien, a to práve kvôli svojej efektivite a trvácnosti.

Pri kozmetickom zákroku, ako je napríklad aj zväčšenie pŕs, neexistuje iný druh zákroku, iná metóda, použitie krémov, či gélov, ktoré by dokázali za rovnakú dobu a rovnako účinne dosiahnuť ten istý výsledok, ako pri spomínanom kozmetickom zákroku. Nie krémy, či gély, ale kozmetická chirurgia vám zaručí dosiahnuť vzhľad, o ktorom ste stále snívali, a to v rekordne krátkej dobe.
Mohlo by sa zdať, že cena za zákrok, ako je napríklad zväčšenie poprsia, je dosť vysoká. Ale vo väčšine prípadov sa pacientky zhodli, že dosiahnutý vytúžený tvar a veľkosť poprsia za tak krátku dobu za tú cenu naozaj stál. Takže neváhaj a splň si svoj sen o kráse aj ty!

Sorry, comments are closed for this post.

CENTRUM ZDRAVEJ VÝŽIVY

stránky sú vo výstavbe, pripravujeme nový obsah

There are no icons to display.